Oferty pracy - pracownicy administracyjni

Biblioteka Uniwersytetu Andrzeja Frycza Modrzewskiego poszukuje kandydatów na stanowisko: bibliotekarz/pracownik administracyjny

17.09.2024

Zakres obowiązków:
- bieżąca obsługa użytkowników w wypożyczalni i w czytelniach,
- realizacja zamówień bibliotecznych,
- prowadzenie szkoleń bibliotecznych (w tym z obsługi baz danych),
- sporządzanie i weryfikacja list dokumentów, zestawień, statystyk.

Wymagania stawiane kandydatom:
- wykształcenie wyższe,
- dyspozycyjność.
Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość języków obcych.

Oferujemy:
- stabilną pracę w strukturach uczelni,

Kontakt:
CV wraz z listem motywacyjnym oraz zeskanowaną podpisaną informacją i zgodą na przetwarzanie danych osobowych proszę przesyłać na adres e-mail kadry@afm.edu.pl do dnia 22.09.2024 r. z dopiskiem „Praca w bibliotece”.

Uczelnia zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Pliki do pobrania
Ostatnia modyfikacja: 17-09-2024 12:29
Utworzone przez: Administrator gł. WM
Opublikowane przez: Administrator gł. WM