Oferty pracy - nauczyciele akademiccy

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej poszukuje osoby do przeprowadzenia zajęć na studiach niestacjonarnych

17.09.2024

z przedmiotów:
Aplikacje klienckie i serwerowe,
Audyt bezpieczeństwa informacji,
Zarządzanie incydentami bezpieczeństwa informacji,
Analiza ryzyka w IT

Zajęcia będą się odbywać w okresie od października 2024 r. do lutego 2025 r., przy czym szczegółowy termin realizacji oraz specyfikacja związana z opracowaniem przedmiotów zostanie ustalona z wyłonionymi osobami. Możliwe jest poprowadzenie wszystkich wymienionych wyżej lub wybranych przedmiotów – prosimy o zaznaczenie których przedmiotów dotyczy Państwa zgłoszenie.

Zakres obowiązków:
a) przeprowadzenie zajęć (konwersatorium /wykład/ćwiczenia/laboratoria) zgodnie harmonogramem,
b) przeprowadzenie końcowego zaliczenia/egzaminu z przedmiotu oraz wystawienie ocen po zakończeniu zajęć zgodnie z obowiązującą w Uczelni procedurą,
c) przygotowanie dokumentacji zajęć według wzorów przekazanych przez Uczelnię (w szczególności: listy obecności, zestawienie zawierającego ogólną liczbę przeprowadzonych zajęć i in.) oraz dostarczeniem dokumentacji do dziekanatu Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej.
d) przygotowanie materiałów dydaktycznych z zastosowaniem oznaczeń przekazanych przez Uczelnię

Wymagania stawiane kandydatom:
a) wykształcenie wyższe, co najmniej tytuł zawodowy magistra
b) posiadanie wiedzy teoretycznej lub praktycznej w obszarze problematyki przedmiotu
c) mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych/szkoleń dla osób dorosłych lub w prowadzeniu zajęć na uczelni wyższej

Kontakt:
CV wraz z listem motywacyjnym oraz zeskanowaną podpisaną informacją i zgodą na przetwarzanie danych osobowych proszę przesyłać na adres e-mail kadry@afm.edu.pl do dnia 27.09.2024 r. z dopiskiem „WZIKS – wykładowca i nazwa/nazwy przedmiotów”.
Uczelnia zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Pliki do pobrania
Ostatnia modyfikacja: 17-09-2024 12:23
Utworzone przez: Administrator gł. WM
Opublikowane przez: Administrator gł. WM